تبلیغات
سایت مرتضی پرواز
√منتظر√
√نظرات√
√زیباتون√
√هستم.√
برای گرفتن فال كلیك كنید

مرتضی مقدم

 

 ♥    ♥   ♥   ♥


سایت گناه علی اصلانی کاربران گرامی می توانند برای اطلاع از مدیریت به ایمیل مراجعه کنند این سایت هر لحظه ممکن است که فیلتر شود *****************این سایت با شماست ******درود بررهبر بزرگ اسلام

tunn8pe2xue2tbcefwe 1 26 برای قیمت به صفحه جانبی رفنه بنر محل تبلیغات شما در سایز 468*60 

بازی آنلاین
بازی آنلاین
از این که سایت من را انتخاب کردید از شما سپاسگذاریم
این سایت در مورد مطالب سیاسی هیچ مسئولیتی ندارد مراقب باشید ولطفا شئونات اسلامی و ادب را رعایت فرمایید
به سایت گناه خوش آمدید امیدوارم از مطالب لذت کامل را ببرید
سایت گناه مرتضی مقدم با بسیاری از سایت های بزرگ جهان لینک است لطفا به پیوند ها رفته و از این سایت ها نیز استفاده کنید
برای ورود به چت روم کلیک کنید
border="1" alt="بازی آنلاین" src="http://mygame.ir/image/468x60_2_mygame.ir.gif" width="468" height="60" style="border: 1px solid #000000">
بازی آنلاین مرتضی پرواز - ژنو 2یا جنگ سرد
مرتضی پرواز
شعر مطلب دانلود همه چیز موجود است همان سایت گناه با آدرسی جدید
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من

ژنو 2یا جنگ سرد

مقصود از این عبارت چیست

چرا برای ورود ایران به این سازمان پشی شرط نیاز است

بزرگانی همچن لاگرف و کری. نتانیاهو! در مورد ژنو2 در مورد ایران چه نظری دارند

در ادامه مطلب
                                                              سخنان لاگروف
 
 
تحولات خاورمیانه با بحران سوریه همچنان ادامه پیدا کرده است. تا به امروز هیچکدام از راه حل های پایان بحران سوریه نتوانسته است، کشتار و درگیری در این کشور را پایان دهد. در گذشته نه چندان دور سازمان ملل با برگزاری کنفرانس ژنو 1 خواست تا با یک اقدام بین المللی این بحران را پایان دهد. با توجه به روند برگزاری کنفرانس و عدم دعوت از کشورهای مهم و تاثیر گذار از جمله ایران از همان ابتدا معلوم بود که این کنفرانس به شکست خواهد انجامید. با شکست کنفرانس ژنو 1 در ادامه  با تلاش های اخضر ابراهیمی نماینده سازمان ملل در امور سوریه و بان کی مون دبیر کل سازمان ملل  قرار است به زودی کنفرانس ژنو 2 برای پی گیری مصوبات کنفرانس ژنو 1 و بازگشت آرامش به سوریه برگزار شود. هنوز این کنفرانس برگزار نشده دعوا بر سر شرکت کنندگان در این کنفرانس خصوصا شرکت و یا عدم شرکت ایران بالا گرفت. در نهایت بان کی مون در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که از ایران برای شرکت در این کنفرانس دعوت می کند. با اعلام این خبر موجی از واکنش ها در سراسر جهان شکل گرفت. در این میان عربستان ، امریکا و مخالفان سوری واکنش شدیدی به این دعوت داشتند. تا جایی که معارضین سوری با اعلام ضرب العجل از دبیرکل سازمان ملل خواستند که دعوت از ایران را پس گیرد و گرنه آنها در این اجلاس شرکت نمی کنند. مثلا  یکی از اعضای ائتلاف ملی سوریه، اعلام کرد، «اگر دبیرکل سازمان ملل، دعوت خود از ایران را تا ساعت ۸ شب ـ به وقت اروپای مرکزی ـ پس نگیرد، مخالفان بشار اسد در کنفرانس شرکت نمی‌کنند. »
در عین حال، ایران نیز بارها اعلام کرده بود؛ بدون هیچ پیش شرطی حاضر به شرکت در این کنفرانس می باشد. پس از این کشمکش ها سرانجام «مارتین نسیرکی»، سخنگوی دبیر کل سازمان ملل، از پس گرفتن دعوت از ایران برای شرکت در کنفرانس ژنو ۲ خبر داد و گفت: «بان به درخواست خود از ایران برای پیوستن به اجماع جهانی بر سر بیانیه ژنو ادامه می‌دهد. از آنجا که ایران تصمیم گرفته از این تفاهم اساسی بیرون بماند، ‌‌بان تصمیم گرفته ‌گردهمایی یک روزه مونترو بدون حضور ایران برگزار شود». 
در همین زمینه «تابناک» در گفت و گو با «مسعود ادریسی» سفیر سابق ایران در لبنان و کارشناس مسائل سوریه روند برگزاری کنفرانس ژنو 2 را مورد بررسی قرار داده است.

آقای ادریسی، چرا ایران در ابتدا از طریق بان کی مون دبیرکل سازمان ملل به کنفرانس ژنو 2 دعوت و پس از مدتی دعوت پس گرفته شد، شما علل این تحولات را چه می دانید؟

آقای بان کی مون تمایل زیادی به حضور ایران در کنفرانس ژنو 2 داشت؛ چون ایشان از نقش ایران در سوریه کاملا آگاه است . وی می داند، یکی از کشورهای بسیار تاثیر گذار در بحران سوریه ایران است. طبیعی است که نقش مثبت ایران می تواند، به حل بحران سوریه کمک کند. البته کشورهای دیگر که مخالف حضور ایران هستند نیز به این امر واقفند؛ ولی به خاطر مخالفت هایی که با ایران دارند ، تمایل نداشتند که ایران در این کنفرانس حضور پیدا کند.
بعد از این که اقای بان کی مون از ایران دعوت کرد، تلاش هایی خصوصا از طرف عربستان برای عدم حضور صورت گرفت. عربستان خود را رقیب جدی منطقه ای با ایران می داند. این درحالی است که  سیاست های عربستان تا امروز در منطقه با شکست مواجه شده است. حضور ایران در اجلاس شکست دیگری برای عربستان بود. لذا عربستان تلاش زیادی برای پس گرفتن دعوت از ایران انجام داد. لذا ائتلاف مخالفان سوریه اعلام کرد که در صورت حضور ایران  در کنفرانس ژنو 2 در این اجلاس شرکت نمی کند. دبیرکل سازمان ملل نیز با توجه مواضع قاطع ایران راجع به ژنو 1 که هیچ پیش شرطی را قبول نمی کند، باعث شد که علی رغم میل باطنی تصمیم بگیرد که ایران در این اجلاس حضور پیدا نکند.

اقای کری وزیر امور خارجه امریکا قبلا، گفته بود ایران می تواند در حاییه زنو 2 مفید باشد؟ایا ایران در حاشیه ژنو 2 حضور خواهد داشت؟

حضور در حاشیه کنفرانس آن طور که آقای کری و امریکایی ها می خواهند در شان جمهوری اسلامی ایران نیست. ایران به عنوان یک بازیگر مهم و تاثیر گذار در مسائل منطقه نمی تواند به عنوان بازیگری حاشیه ای در کنفرانس شرکت کند. این در حالی است که کشورهایی که ارتباطی با مسائل سوریه ندارند بعضا برای شرکت در اجلاس دعوت شده اند. لذا به نظر می رسد ایران در حاشیه کنفرانس شرکت نمی کند. ایران چه در این کنفرانس شرکت بکند یا نکند ،این کنفرانس بدون حضور ایران بی تاثیر خواهد بود.

آقای ادریسی، اقای لاوروف نیز گفته است که عدم حضور ایران تاسف بار است اما فاجعه بار نیست. این جمله به چه معناست؟

روسیه در مسئله برگزاری کنفرانس ژنو 2 تلاش کرد که ایران در این اجلاس شرکت کند. از طرف دیگر روسها با امریکایی ها در ارتباط با ژنو 2 توافقاتی کرده اند که نمی خواهند، برگزاری این کنفرانس با تاخیر روبرو شود. روس ها نمی خواهند کنفرانس برگزار نگردد. آنها می خواهند هر طور شده است این کنفرانس در موعد مقرر برگزار شود. سخن آقای لاوروف در این راستا قابل ارزیابی است که عدم حضور ایران  فاجعه برای کنفرانس نیست، چون به هر حال برگزار می شود . به هر صورت منظور لاوروف این است که بدون حضور ایران این کنفرانس نیز مانند کنفرانس ژنو 1 برگزار می گردد اما با توجه به اینکه بدون حضور ایران به نتیجه نمی رسد تاسف بار است.

اصلا موضع روسها در مقابل اوضاع سوریه چیست؟

روسها بارها اعلام کرده اند که وجود بشار برای آنها اصل نیست. آنها می خواهند ساختار حکومت سوریه حفظ شود. در واقع حفظ ساحتار حکومت سوریه برای روس ها اصل است. این موضوع به این معنا است که می شود در راس ساختار سوریه بشار نباشد اما جانشین وی باید سیاست های بشار را ادامه دهد. این دیدگاه روسیه نسبت به سوریه است. آنها می خواهند بدنه دولت سوریه، متشکل از ارتش و دولت حفظ شود. البته موضع ایران با سوریه متفاوت است. ایران روی حضور بشار اسد خیلی تاکید دارد. درواقع ایران بر این نکته تاکید می کند که مردم سوریه باید خود آیند خود را انتخاب کنند و در یک فرایند سیاسی دموکراتیک آینده سوریه شکل بگیرد نه اینکه کشورهای خارجی برای این کشور تصمیم بگیرند.

پیش بینی شما از کنفرانس ژنو 2 چیست؟

براساس دعوت نامه اقای بان کی مون هدف از کنفرانس ژنو 2 این است که یک دولت انتقالی در سوریه تشکیل شود. این هدف اصلی این کنفرانس است. بقیه موضوعات فرعی است. دولت انتقالی با توجه به مواضع بشار و مواضعی مخالفین و معارضین سوری ، دیدگاه های کاملا متفاوتی است. در این کنفرانس مواضع مخالفان و موافقان دولت بشار اصلا نزدیک به یکدیگر نیست. دولت بشار معتقد است باید در سوریه یک دولت ائتلافی تشکیل شود. در این دولت بشار حضور دارد و اعضای دولت ائتلافی است نیز باید مورد قبول دوطرف باشد. اما معارضین سوری خواستار دولت انتقالی هستند. در واقع در دولت انتقالی از بشار خبری نخواهد بود. دولت انتقالی به این معناست که دولت همه اختیارات کامل را داشته باشد و اختیار از بشار سلب شده باشد و بعد از تشکیل دولت انتقالی انتخابات برگزار شود. بنابراین مشاهده می شود که  فاصله مواضع بسیار زیاد است. لذا در این کنفرانس نقطه نظرات به هم نزدیک نیست. در واقع هدف غربی ها و سازمان  ملل تشکیل دولت انتقالی از دل کنفرانس ژنو 2 است و بشار خواهان دولت ائتلافی است. بنابراین این اجلاس موفق نخواهد شد، چرا که نقطه نظرات دو طرف با هم تفاوت آشکاری دارد.

اقای ادریسی تحلیلی وجود دارد، مبنی بر اینکه مخالفان دولت بشار نسبت به جایگزین دولت بشار مطمعن نیستند و این عدم اطمینان یکی از دلایل طولانی شدن بحران سوریه است؟ شما این تحلیل را چگونه ارزیابی می کنید؟

این تحلیل تا حدودی با واقعیت نزدیک است. در هر صورت مخالفان اقای بشار اسد طیف های گوناگونی هستند. آنهایی که قدرت بیشتری در دست دارند جزء گرو های تکفیری، سلفی و القاعده هستند. غربی ها این گروها را قبول ندارند و مخل امنیت بین الملل می دانند. لذا هم امریکایی ها و اروپایی ها در ارتباط با جایگزینی بشار مردد هستند. ترکیه نیز در گذشته مواضع تندی نسبت به سوریه داشت. این کشور  به خاطر همین طیف از مخالفان مردد است که چه کاری انجام دهد. تنها کشوری که 100 درصد حمایت مالی و نظامی از معارضین سوریه می کند، عربستان است. بنابراین امریکایی ها از آینده سوریه بدون بشار اطمینان ندارند که آیا حکومت آینده سوریه در دست یک گروه معقول لیبرال قرار می گیرد یا خیر؟. لذا این موضوعات به غربی ها اجازه نمی دهد که دخالت نظامی یا دخالت آشکاری کنند.

پس وضعیت فعلی سوریه به نفع چه کسی است؟

وضعیت اخیر سوریه بهترین حالت برای اسرائیل است. کشته شدن مخالفان و موافقان دولت بشار به نفع اسرائیل است. کشوری که تا دیروز جز خط مقدم جبهه مقاومت بوده است الان از ناحیه داخل تهدید شده است. این حالت بهترین وضعیت برای اسرائیل است. اسرائیل خواهان این است همه کشورهای منطقه که با سیاست هایش مخالف هستند توانشن را از دست دهد. متاسفانه باید گفت که وضعیت فعلی سوریه تا آینده نامعلومی به همین شکل باقی خواهد ماند.
 
                                                                             سخنان کری
 
جان كری، وزیر خارجه آمریكا برای توضیح درباره توافقنامه ژنو و آینده مساله هسته ای ایران برابر این توافقنامه دیروز به مجلس نمایندگان این كشور رفت اما لحن و نوع سخنان وی در مجلس این كشور تفاوتی فاحش با رفتار پیشین وی و دولت آمریكا داشت.

سخنان وی حاوی برخی نكات و تهدیدات بود كه قرار است آمریكا‌ها پس از این توافقنامه علیه ایران به كار ببندند و این موضوع با توجه به شروع دوران راستی‌آزمایی و اعتمادسازی كه پس از توافقنامه ژنو آغاز شده، در تناقض است.

البته پیش از سخنرانی جان كری در مجلس آمریكا، محمدجواد ظریف، وزیرخارجه كشورمان در مصاحبه‌ای با مجله « تایم» نسبت به اعمال برخی تحریم ها علیه ایران ابراز نگرانی كرده بود و جن ساكی، سخنگوی كاخ سفید نیز در واکنش به این مصاحبه بیان داشت كه « کاخ سفید نیز با تصویب تحریم‌های تازه علیه ایران مخالف است و آن را اقدامی غیرسازنده می‌داند.»

ظریف در  این مصاحبه که دیروز منتشر شد، نسبت به تبعات اقدام نمایندگان کنگره آمریکا در جهت افزایش تحریم‌های ایران هشدار داد و گفته بود تصویب چنین طرحی به لغو تمام توافقات حاصله در ژنو منجر می‌شود.

نقض توافقنامه ژنو از سوی ایران واکنش نظامی آمریکا را در پی دارد

به گزارش یواس نیوز،‌ جان کری،‌وزیر خارجه آمریکا روز سه‌شنبه در مجلس نمایندگان این کشور درباره توافقنامه هسته‌ای با ایران به ارائه توضیح پرداخت.

کری که به تازگی از سرزمین های اشغالی به آمریکا برگشته بود در این جلسه که دو ساعت و نیم به طول کشید از اعضای کمیته روابط خارجی کنگره خواست تا تصویب تحریم های جدید اقتصادی-تجاری علیه ایران را متوقف کنند.

وی در این جلسه گفت:« رئیس جمهور اوباما و من همانند اعضای این کمیته کاملا شفاف و واضح بودیم: ایران نباید به سلاح هسته ای دست یابد. این نکته محوری سیاست خارجی رئیس جمهور است. ایران نباید به سلاح هسته ای دست یابد و این دستور کار در اولویت برنامه امنیت ملی آمریکا قرار دارد.»

وزیر خارجه آمریکا افزود اگر ایران هر بخشی از این توافقنامه را نقض کند، همه پیشرفت ها متوقف می شود و آمریکا می تواند به صورت نظامی پاسخ دهد.

کری همچنین انتقادات وارد شده در منطقه خاورمیانه نسبت به توافقنامه را رد کرد و افزود عربستان سعودی و امارات بیانیه هایی از این توافق حمایت کرده اند و تنها اسرائیل اختلافاتی «تاکتیکی» در رویکرد به مذاکرات دارد.

ایران تنها به 7 میلیون دلار از دارایی خود دست پیدا می‌كند

وی همچنین اعلام کرد ایران تنها به  7 میلیارد دلار از دارایی های خود دست پیدا می کند که رقم قابل توجهی در مقایسه با اقتصاد تریلیون دلاری ایران نیست. جان کری در واکنش به اظهار نظر برخی نمایندگان گفت: من اینجا نشته ام و می گویم ما شک و تردید داریم، و آنها باید اثبات کنند. اما هیچ نفعی در تردید وجود ندارد.

اد رویس، نماینده جمهوری‌خواه کالیفرنیا و رئیس کمیته نمایندگان مجلس نمایندگان، نیز پذیرش دی‌فاکتوی "حق ایران برای غنی‌سازی" را در صورت دستیابی به توافق، را مورد انتقاد قرار داد. وی اعلام کرد: "از نقطه‌نظر ما ایران به این تکنولوژی برای دستیابی به الکتریسیته نیازی ندارد. اگر آنها این تکنولوژی را داشت باشند این دقیقا همان چیزی است که برای ساخت تسلیحات هسته‌ای بدان نیاز دارند."

کری اعلام کرد تداوم تحریم‌های کنونی می‌تواند منجر به جنگ غرب با ایران شوند. "اگر می‌خواهید کشوری را به جنگ ببرید، بهتر است که تمام راه‌های مذاکرات صلح‌‌آمیز را قبلا امتحان کرده باشید. هیچ چیز ساده‌ای درباره آنچه که انجام می‌دهیم وجود ندارد." وزیر خارجه آمریکا ادامه داد آنها می دانند که اگر موفق نشوند، تحریم ها تشدید خواهد شد.

کری در ادامه افزود:‌ "ممکن است اشتباه باشد، ممکن است محاسبات نادرستی انجام بدهیم اما این محاسبات اشتباه از ساده‌لوحی نشأت نخواهند گرفت. اگر ما تنها مذاکره می‌کردیم و به آنها فشار بیشتری وارد می‌کردیم، فرآیندی طولانی را باید شاهد می‌بودیم. این باعث می‌شد که آنها بیشتر خواهان بمب شوند، در این حالت شما در موقعیتی قرار می‌گرفتید که در آن شما مذاکره را بدست می‌آوردید اما آنها به بمب هسته‌ای نزدیک‌تر می‌شوند."

درصورتی كه ایران به حمایت خود از حزب‌الله و نظام سوریه ادامه دهد، تحریم ها كاهش نمی‌یابد

وزیر خارجه آمریکا در ادامه اعلام کرد در صورتی که ایران به حمایت خود از نظام سوریه و حزب الله ادامه دهد، تحریم ها کاهش نمی یابند. جان کری گفت: آمریکا با توافق هسته ای اولیه یا ایران به امنیت بیشتری دست پیدا کرده است.

کری با بیان اینکه در حال حاضر فرصتی برای حل مسالمت‌آمیز مناقشه هسته‌ای به وجود آمده، گفت: اکنون دو گزینه پیش روی داریم، یکی گرینه دیپلماتیک  و گرینه دوم ادامه تخاصم است که این گزینه پیامدهای نیز به دنبال دارد. وی تأکید کرد که اگر ایران به تعهدات خود پایبند نباشد، کنگره می‌تواند در عرض یک هفته تحریم‌های جدیدی وضع کند.

کری تصریح کرد که آمریکا همچنان به اجرای دقیق و قاطعانه تحریم‌ها ادامه می‌دهد.

هشدار به نقض كنندگان تحریم های ایران

 وی به همه شرکت‌های آمریکایی و بین‌المللی هشدار داد که هرگونه اقدامی در راستای نقض تحریم‌ها می‌تواند برای آن‌ها تبعات داشته باشد.

 وزیر خارجه آمریکا با بیان اینکه واشنگتن همچنان با توجه به تاریخچه «فریبکاری» ایرانی‌ها، به آن‌ها بی‌اعتماد است، گفت: در این قرارداد آمده است که «تا زمانی که همه چیز مورد توافق قرار نگیرد، هیچ‌چیز مورد توافق نخواهد بود». وی همچنین گفت: در این توافق آمده است که همه‌چیز بر اساس «تعاریف متقابل است، اگر ما با آن موافقت نکنیم»، این اتفاق نمی‌افتد.

این سخنان حاوی دو رویكرد آمریكا در قبال مساله هسته‌ای ایران است. اول اینكه آمریكایی‌ها در زمینه توافقنامه هسته‌ای ایران می‌خواهند طوری وانمود كنند كه پیروز بلامنازع این توافقنامه هستند و بخصوص منتقدان جدی خود را در كنگره آمریكا نسبت به عملكرد خود راضی كنند. درواقع دولت اوباما در این زمینه تمامی تلاش خود را می كند كه نشان دهد این توافقنامه یك پیروزی یكطرفه بوده است و دولت اوباما بوده است كه پس از 10 سال توانسته پرونده هسته‌ای ایران را به سرانجام برساند. پیش از این باراك اوباما، رئیس جمهور آمریكا نیز از توافقنامه ژنو به عنوان یكی از نكات مثبت در كارنامه كاری دولتش سخن گفته بود.

از سوی دیگر آمریكایی‌ها با سیاست دوپهلو درصدد آن هستند كه ایران را در مسیری كه منافع این كشور در آن قرار دارند، هدایت كنند. چندین دهه است كه سیاست چماق و هویج به عنوان یكی از محوری‌ترین سیاست‌های دولت آمریكا در قبال بسیاری از كشورهای جهان اعمال می ‌شود و ایران نیز مستثنا از این موضوع نیست. اما به هر حال آمریكایی‌ها باید بدانند كه هر نوع بازگشت به گذشته بیش از همه چیز با توجه به شرایط منطقه به ضرر آنها تمام می‌شود و از این رو باید سیاست‌های خود را با توجه به توافقنامه ژنو نسبت به ایران تعدیل كنند.
                                                                                 نیتایاهو

واکنش نتانیاهو به سخنان روحانی در «داووس»

نخست وزیر اسرائیل در واکنش به اظهارات رئیس جمهور ایران در کنفرانس «داووس»، مدعی شد که «حسن روحانی» به نمایش فریبکاری ایران ادامه می دهد از صلح در خاورمیانه حرف می زند اما امروز حتی حاضر نشد اسرائیل را به رسمیت بشناسد.

به گزارش خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در  در واکنش به سخنان «حسن روحانی» رئیس جمهور ایران در کنفرانس «داووس» گفت: روحانی به نمایش فریبکاری ایران ادامه می دهد. جامعه بین الملل نباید فریب ایران را بخورد و باید از توانمندی ایران برای تولید سلاح هسته ای جلوگیری به عمل آورد.

نتانیاهو در ارتباط با برنامه هسته ای ایران گفت: در حالیکه روحانی مدعی است که ایران به دنبال تسلیحات هسته ای نیست، رأکتور آب سنگین، سانتریفیوژ و موشک هایی دارد که برای سلاح هسته ای استفاده می شود. روحانی یک دهه پیش اعتراف کرد که غرب را فریب داده تا برنامه تسلیحاتی ایران را پیش ببرد. او امروز نیز همین کار را می کند.

نخست وزیر اسرائیل تأکید کرد: هدف رژیم آیت الله ها که پشت لبخند روحانی پنهان شدند، این است که بدون ترک برنامه تسلیحاتی هسته ای تحریم ها را کاهش دهند. این همان دلیلی است که جامعه بین الملل نباید با فریب های ایران فریب بخورد و باید ایران را از داشتن قابلیت تولید سلاح هسته ای منع کنند.

وی در ارتباط با سخنان روحانی درباره به رسمیت شناختن و رابطه ایران با اسرائیل گفت: در حالیکه روحانی درباره صلح در خاورمیانه حرف می زند، حتی حاضر نشد امروز اسرائیل را به رسمیت بشناسد و رژیم او هر روز خواستار تخریب دولت اسرائیل است.

نتانیاهو سپس در خصوص سوریه اینگونه ادامه داد: در حالیکه روحانی از عدم مداخله کشورهای خارجی در سوریه حرف می زند، ایران اسد را با سلاح تجهیز می کند و به حزب الله دستور می دهد تا مردم بی گناه در این کشور را قتل عام کند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که از سخنان روحانی به خشم آمده بود، ادامه داد: در حالیکه روحانی کشتار بی گناهان را محکوم می کند، دهها انسان بی گناه در چند روز اخیر در ایران اعدام شدند. و در حالیکه از رویکرد مثبت برای فناوری حرف می زند. ایرانیان را از دسترسی آزاده به اینترنت منع می کند.

رئیس جمهور ایران در پاسخ به مجری کنفرانس داووس در خصوص رابطه ایران با رژیم صهیونیستی، گفت: ایران به دنبال روابط خوب و سازنده با همه کشورهایی است که آنها را به رسمیت شناخته است.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
مرتضی پور حسینی
دوشنبه 7 بهمن 1392
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار سایت
  • کل بازدید : 2823152329
  • بازدید امروز : 6439
  • بازدید دیروز : 8622
  • بازدید این ماه : 6567
  • بازدید ماه قبل : 87352
  • تعداد نویسندگان : 18
  • تعداد کل پست ها : 813
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

Google

یاس ما با تواییم

لطفا نظر دهید نظرات شما برای ما اهمیت دارد با تشکر مرتضی مقدم
سایت گناه دشمنان زیادی دارد مراقب کلاهبردارن باشد با یک نظر دهی مطمئن شوید
اگر دوست دارید به صفحه ی نخست بروید و مطالب های دیگر را ببینید....................و اگر دوست ندارید خدا نگه دار شما باشد....................سایت بزرگ مرتضی مقدم